TEST

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

PUNKÁČI ĎETOM

23.-.26.8.2023 I Camping Opatovce - Trenčín

AKTUALITY

Dvanásty ročník festivalu Punkáči deťom prináša do kempingu na Rybníkoch v Opatovciach pri Trenčíne štyri dni plné punku, rocku, ska, oi!, reggae, rockabilly a mnoho ďalšieho. Na dvoch pódiách sa predstaví viac ako 60 kapiel z celého sveta, medzi nimi aj legendy ako U.K. Subs, Cockney Rejects, Paddy and the Rats, Lion’s Law, The Hillbilly Moon Explosion, Los Fastidios, Maid of Ace, Crim a ďalší.

Z domácej scény CZ/SK scény sa môžu návštevníci festivalu tešiť na preverených hudobníkov zo skupín ako Totální nasazení, Načo Názov, Hoten Toten, Houba, Nežfaleš, Čad, Vision Days, Punkreas, Karpina, Hudba z Marsu či Nekultúra, v kombinácii s mladými kapelami ako Supertesla, Berlin Manson, Marhule či  Rumaska.

celý program – klikni

Predané už:

Zamykacie skrinky zo zásuvkou
Parkovanie
VIP vstupenky

BENEFIČNÝ FESTIVAL

Festival Punkáči Deťom je však viac než len hudobné podujatie: dôležitým prvkom festivalu je aj spoločenský presah. Hlavným motívom festivalu je benefícia – každým rokom sa časť tržieb zo vstupného odovzdáva ako výťažok na pomoc deťom v núdzi prostredníctvom OZ Punkáči Deťom.

Praktické informácie

Predpredaj vstupeniek

Predpredaj prebieha v sieti GoOut  do 25.8.2023 23:59. Následne budú od 26.8.2023 v predaji vstupenky za cenu na mieste.

Parkovanie

Parkovanie pre návštevníkov je možné iba na vyhradenom betónovom parkovisku, ktoré sa nachádza pri zjazde z diaľnice D1 smer na Bánovce nad Bebravou (oproti čerpacej stanice Dalitrans). Parkovanie je spoplatnené. Kapacita parkoviska je limitovaná na 300 áut.

Stanovanie

Stanovanie je v areáli festivalu a je bezplatné. Návštevníci musia dodržiavať VOP organizátora, ktoré budú zverejnené aj na vstupe areálu.

Deti

Deti do 15 rokov musia byť v sprievode rodiča. Každé dieťa od veku 2 rokov musí mať zakúpenú vstupenku, ktorá je v symbolickej cene. Na pásku dieťaťa bude napísaný telefónny kontakt na rodiča ak by sa dieťa v areáli stratilo.

Píšte nám na info@punkacidetom.sk
Píšte nám na info@punkacidetom.sk
Píšte nám na info@punkacidetom.sk
Píšte nám na info@punkacidetom.sk
0
+
ročníkov
0
+
kapiel
0
+
návštevníkov
00dní00hodín00minút

Naši partneri: