Zakúpením vstupeniek na festival podporíte nadáciu Pomoc deťom v ohrození (www.pomocdetom.sk), ktorej bude venovaný výťažok zo vstupného. Nadácia Pomoc deťom v ohrození je zameraná na pomoc chorým, týraným,zneužívaným a postihnutým deťom alebo deťom, ktoré sa ocitli v ohrození zdravia a života.


Loading Online predaj vstupeniek, please wait...26€ prvých 250 lístkov/ VYPREDANÉ
30€ po vypredaní prvej série lístkov daľsích 500 lístkov / TERAZ V PREDAJI
34€ permanentka v predpredaji do 28.8.2019
38€ permanentka na mieste
20€ sobota predpredaj / TERAZ V PREDAJI
15€ ZŤP permanentka (možnosť zakúpenia iba na mieste)
10€ ZŤP sobota (možnosť zakúpenia iba na mieste)

8€ parkovanie (predpredaj) / TERAZ V PREDAJI
10€ parkovanie (na mieste)

Deti do 12 rokov (vrátane) majú na festival vstup zdarma, musia byť v sprievode rodiča.

Predpredaj prebieha online, platba za lístky bude možná týmito sposôsobmi: bankovým prevodom, platobná karta, TatraPay, VÚB ePlatby, Sberbank WEBpay, Sporopay, Uniplatba...
Po obdržaní platby bude lístok s unikátnym QR kódom odoslaný na email kupujúceho. Zakúpený lístok bude potrebné predložiť na bráne festivalu (vytlačený na domácej tlačiarni/stiahnutý v aplikácii) , kde bude po nasnímaní QR kódu vytlačený identifikačný náramok oprávňujúci vstup do areálu festivalu. Každý QR kód zo vstupenky je použiteľný iba jeden krát! !!!
5% zo vstupenky je odmena predajcu. Zvyšná vyzbieraná čiastka bude rozdelená v pomere 60% pre OZ Punkáči deťom na náklady spojené s realizáciou festivalu, 40% bude ako výťažok pre detskú nadáciu Pomoc deťom v ohrození (www.pomocdetom.sk) .

Organizátorom festivalu je OBČIANSKE ZDRUŽENIE PUNKÁČI DEŤOM.
www.punkacidetom.sk , www.pomocdetom.sk